Veiling Foreholte in nieuw jasje

Veiling Foreholte in nieuw jasje

Vernieuwde Foreholte-veiling op vrijdag 23 november!

Vernieuwde Foreholte-veiling op vrijdag 23 november!
Een supergezellige avond in het belang van Foreholte: makkelijker kunnen we het niet maken, wel nog leuker. De kerstveiling, al 10 jaar lang een onmisbare bron van inkomsten om onze voetbalclub gezond te houden, wordt in een nieuw jasje gestoken. En we wachten daarmee niet tot de feestdagen - vrijdag 23 november is het al zover, en daarom heet de kerstveiling vanaf dit jaar de Foreholte-veiling. Een lange `avond in een volle kantine met vrienden en bekenden aan een tafel met een hapje en een paar drankjes om iets leuks te kopen en natuurlijk ook te kijken wat anderen doen. Vaste gasten weten hoe verrassend leuk de veiling altijd is!

Spelers, ouders, vrijwilligers, supporters, sponsors, trainers, vrienden en familie - iedereen is van harte uitgenodigd om in de kantine te komen bieden op een breed en diep aanbod van mooie artikelen. Dat blijft natuurlijk. Wat verandert is dat we er meer dan andere jaren voor willen zorgen dat er hele bijzondere dingen zijn om op te bieden, maar dat er ook hele betaalbare dingen zijn om op te bieden zodat iedereen op zijn of haar wijze kan bijdragen aan het investeren in Foreholte.

Attentie! Bij de veiling hoort al jaren de Foreholte-loterij, waarvoor onze jeugd het hele dorp doorgaat om loten te verkopen. U kunt ze binnenkort aan de deur verwachten, en wij rekenen er op dat u veel kans zult willen maken op een van de mooie prijzen.

Enkele voorbeelden van speciale dingen waar u dit jaar op zult kunnen bieden:

•Een boottocht voor 10 personen inclusief barbecue

•Een bezoek van Sinterklaas

•Gebruik van een skybox tijdens de Wielerzesdaagse

•Een dagje Brabant voor 4 personen met bezoek aan PSV-Ajax op 14 april

•Een VIP-arrangement voor een wedstrijd van FC Utrecht

•Een solex-tocht voor 10 personen

En nog veel, veel meer - grote dingen, maar ook kleinere leuke artikelen om voor een mooie prijs te kopen. Er zal ruim op tijd een boekje verschijnen!

Naast het verbeteren van de veiling zelf gaan we ook zorgen voor meer afwisseling op de avond zelf. We zullen meer pauzes inlassen met meer vermaak, zodat iedereen de batterijen weer op kan laden voor de volgende biedronde.

De opbrengst van de veiling komt ieder jaar de hele club ten goede: jeugdelftallen van de A1 tot de F11 worden er mee geholpen, zo ook de overige senioren en de selectie. Allemaal profiteren we van investeringen in onze accommodatie, en ook onze vrijwilligers en trainers worden niet vergeten. De opbrangst van de veiling is geen extraatje voor leuke dingen: het is een groot en structureel deel van onze begroting waarmee we het voetballen voor iedereen mogelijk houden.

Dus. Jong of oud, Rutte of Samsom, zet 23 november in je agenda en kom gezellig naar de kantine om iets moois te kopen van en voor Foreholte. Wij beloven er alles aan te doen om het de leukste veiling ooit te maken, maar het succes hangt van jullie af! Alvast bedankt.


Reacties